Tatra 613-4 Electronic

Cena dohodou


Kategorie: Na prodej
Stav: výborný
Rok výroby: 1993
Najeto: 152 000 km
Motor: V8
Objem motoru: 3495 cm3
Výkon: 147 kW
Poháněná kola: zadní
Karoserie: sedan
Barva: šedá metalíza

Technicky se stále jedná o Tatra 613-4 Long, tedy verzi s prodlouženým rozvorem s celkovou délkou 515 cm a hmotností 2 260 kg. Nad zadní nápravou pracuje 3,5litrový vzduchem chlazený osmiválec o výkonu 200 koní a 300 Nm, který spolupracuje s manuálním pětirychlostní skříní. Motor má dva třícestné katalyzátory s lambda sondami a v městském provozu spotřebuje 14,5 litru benzínu na 100 km, v mimoměstském 10,3 litru.

Electronic označuje vrchol nabídky Tatry a elektroniky tu je vážně spousta. Za zmínku stojí hlavně tři palubní počítače, které spolupracuji s pomocí dnes již běžné sběrnice Can Bus. Výstup je jednak v jednoduchém displeji na přístrojovém štítu, ale také tu je hlasový výstup, který vám jednoduše řekne, co je špatně, např. že máte „zásobu paliva na 30 kilometrů”, že je „žárovka levého dálkového světla vadná” nebo že je „teplota oleje přes 130 stupňů, snižte zátěž motoru”.

Vůz je vybaven systémem, který hlídá stav baterie a automaticky vypíná rádio, světla či cokoliv jiného, co byste mohli při opuštění vozu omylem nechat zapnuté, abyste ráno spolehlivě nastartovali. Také tu jsou vnější zpětná zrcátka s automatickým stmíváním a elektrickým ovládáním, kožené čalounění nejen interiéru, ale také palubní desky nebo třeba ostřikovače světlometů. V základní výbavě je i klimatizace.

Pro domluvení osobní prohlídky se prosím telefonicky domluvte.